Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro rezervaci termínu

Tento dokument obsahuje obchodní podmínky, které se vztahují k rezervaci termínu prostřednictvím tohoto webu. Před provedením rezervace prosíme, abyste si pečlivě přečetli následující podmínky. Pokud neakceptujete tyto obchodní podmínky, není vám povoleno provést rezervaci termínu na tomto webu.

Proces rezervace

  1. Výběr termínu: Pro rezervaci termínu vyberte požadovaný datum a čas a postupujte podle pokynů na stránce. Vaše rezervace je považována za nabídku rezervace daného termínu.

  2. Potvrzení rezervace: Po odeslání rezervace obdržíte potvrzení o přijetí rezervace. Vaše rezervace je považována za přijatou, jakmile obdržíte potvrzení. V případě, že je termín již obsazený nebo nedostupný, budete informováni o tomto faktu.

Zrušení rezervace

  1. Zrušení rezervace: Pokud chcete zrušit rezervaci termínu, postupujte podle pokynů uvedených v potvrzení rezervace. V souladu s našimi podmínkami zrušení rezervace může být uplatněn poplatek za zrušení v případě, že rezervaci zrušíte po určitém časovém limitu.

Omezení odpovědnosti

Neneseme odpovědnost za jakékoliv ztráty nebo škody, které vzniknou v souvislosti s používáním tohoto webu pro rezervaci termínu, včetně ztráty dat, přerušení provozu, škod způsobených viry nebo jinými technickými problémy.

Ochrana osobních údajů

Vaše osobní údaje jsou chráněny v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů. Vaše soukromí je pro nás důležité a dodržujeme příslušné zákony a nařízení týkající se ochrany osobních údajů.

Změny obchodních podmínek

Tato verze obchodních podmínek je platná od data uvedeného níže. Uvedené obchodní podmínky můžeme kdykoli změnit nebo aktualizovat. Nová verze obchodních podmínek se stane platnou a účinnou okamžikem jejího zveřejnění na tomto webu.

Chcete předejít čekání? Využijte možnosti rezervace on-line.